KInIT na konferencii Žijem vedu naživo

Pozývame vás na podujatie Žijem vedu naživo.  

Aj tento rok sa Slovenskí vedci z rôznych kútov sveta stretnú, aby spolu zdieľali svoje vedecké poznatky, diskutovali na rôzne témy, vytvárali spolupráce a prispeli tak k pokroku slovenskej vedy.

Podujatie sa uskutoční 21.12.2023 v priestoroch Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Na tohtoročnom programe sa podieľali organizácie Žijem veduNextStep Science. Celá udalosť bude prebieha pod záštitou prezidentky Zuzany Čaputovej. 

Môžete sa tešiť na širokú škálu zaujímavých rečníkov, panelových diskusií a networkovacích aktivít. Mária Bieliková sa zúčastní diskusie na tému “Byť profi vo svojom odbore nestačí.“  Na tejto udalosti bude KInIT prítomný aj s vlastným stánkom, kde sa hostia budú môcť porozprávať o našich aktuálnych výskumných aktivitách s naším výskumníkom Jakubom Šimkom a ďalšími kolegami.

Zaregistrujte sa tu alebo sledujte konferenciu prostredníctvom živého prenosu na Youtube kanáli Žijem vedu.

Veľmi sa tešíme, že môžeme byť súčasťou tohto podujatia. Žijem vedu naživo umožňuje stretnutie a prepojenie Slovákov žijúcich v zahraničí, vďaka tejto konferencii môžeme utužovať naše vzťahy. Komunitu slovenských odborníkov na umelú inteligenciu vo svete podporujeme aj prostredníctvom našej iniciatívy slovaks.ai. Viac informácií o slovaks.ai nájdete tu.