Better_AI_Meetup: Ako ovplyvní zákon o umelej inteligencii podnikanie a výskum?

Vytvárame priestor pre ľudí, ktorí veria v lepší svet s umelou inteligenciou. Pripojte sa k stretnutiam dizajnérov, developerov, výskumníkov a nadšencov umelej inteligencie na Better_AI_Meetup.

V rámci podujatia, ktoré organizujeme s Innovatrics, sa podelíme o naše skúsenosti s vývojom praktických aplikácií umelej inteligencie, znalosti o nástrojoch a prístupoch, prípadové štúdie o transformačnej sile AI technológie a omnoho viac.

Tentokrát sa zameriame na reguláciu umelej inteligencie v Európskej únii. Pridajte sa k nám na 10. Better_AI_Meetupe a dozviete sa, ako sa pripraviť na európsky zákon o umelej inteligencii.

Matúš Mesarčík z KInITu bude hovoriť o pretavení princípov dôveryhodnej umelej inteligencie do právneho súladu so zákonom o umelej inteligencii.

Program:

  • _5:00 pm Privítanie
  • _5:10 pm Rozhovor – Pretváranie princípov dôveryhodnej umelej inteligencie do právneho súladu so zákonom o umelej inteligencii – Matúš Mesarčík, KInIT
  • _5:40 pm Prezentácia – Výzvy spojené so zákonom o umelej inteligencii: Čo môžeme očakávať od nového nariadenia – Juraj Čorba, MIRRI
  • _6:05 pm Diskusia – _Slido #better_ai

Záznam z meetupu si môžete pozrieť tu:

Tu zistíte viac o podujatiach Better_AI_Meetup.

Chceli by ste si pozrieť predošlé meetupy? Záznamy z predošlých meetupov si môžete pozrieť tu.