COINTT konferencia: Biele miesta v inováciách a transfere technológií

Inovácie sú hnacou silou technologického pokroku a rastu, pričom ich snaha je riešiť potreby a nedostatky a objavovať nové príležitosti. Ako “biele miesta” sa označujú prázdne miesta, kde existuje priestor pre inovácie a kreatívne riešenia bez veľkej konkurencie. 

Zúčastnite sa na konferencii COINTT a zistite viac o tom, ako efektívne využiť tieto „biele miesta“ v technologickom odvetví. Podujatie sa uskutoční 24. a 25.októbra 2023 v priestoroch hotela Saffron v Bratislave.

Počas dvojdňovej konferencie sa môžete zúčastniť pútavých prednášok, prezentácií a panelových diskusií pod vedením zaujímavých prezentujúcich, ktorí sa budú venovať práve týmto “bielym miestam”. 

Jedným z prezentujúcich bude aj náš výskumník Michal Kompan. Michal sa zúčastní panelovej diskusie, v ktorej sa bude rozoberať potenciál umelej inteligencie v optimalizácii podnikania a budovaní nových vzťahov so zákazníkmi. 

Účasť na konferencii je bezplatná, stačí sa zaregistrovať tu.

Pred konferenciou si môžete prečítať rozhovor s Máriou Bielikovou, ktorý poskytla pre konferenciu. Hovorila o inováciách prostredníctvom umelej inteligencie, digitalizácie a transferu poznatkov, aj o našom projekte Hopero. Rozhovor si môžete prečítať tu.