Better_AI_Meetup: Možnosti umelej inteligencie v zdravotníctve

Vytvárame priestor pre ľudí, ktorí veria v lepší svet s umelou inteligenciou. Pripojte sa k stretnutiam dizajnérov, developerov, výskumníkov a nadšencov umelej inteligencie na Better_AI_Meetup.

V rámci podujatia, ktoré organizujeme s Innovatrics, sa podelíme o naše skúsenosti s vývojom praktických aplikácií umelej inteligencie, znalosti o nástrojoch a prístupoch, prípadové štúdie o transformačnej sile AI technológie a omnoho viac.

Tentokrát sa zameriame na využitie umelej inteligencie v oblasti medicíny. Pridajte sa k nám na 9. Better_AI_Meetupe a dozviete sa, ako umelá inteligencia môže prispieť k zlepšeniu zdravotnej starostlivosti v blízkej budúcnosti.

Spolu s Milanom Ungerom zo spoločnosti Siemens Healthineers budeme diskutovať o najnovších pokrokoch a možnostiach umelej inteligencie v rádiológii.

Boris Vavrík zo spoločnosti Powerful Medical sa bude venovať výzvam spojeným s vývojom medicínskej umelej inteligencie, ktorá spĺňa regulačné požiadavky.

Program:

  • _5:00 pm Privítanie
  • _5:10 pm Rozhovor – Príležitosti umelej inteligencie v rádiológii – Milan Unger, Lead Software Architect v Siemens Healthineers
  • _5:40 pm Prezentácia – Výzvy spojené s uvedením medicínskej umelej inteligencie na trh – Boris Vavrík, Head of AI v Powerful Medical
  • _6:05 pm Diskusia – _Slido #better_ai

Tu zistíte viac o podujatiach Better_AI_Meetup.

Záznam meetupu si môžete pozrieť tu:

Chceli by ste si pozrieť predošlé meetupy? Záznamy z predošlých meetupov si môžete pozrieť tu.